fbpx

 

login et

                                              logo maugli big  
est rus uka                          
billionphotos 919538 32x32 +372 5919 0139
billionphotos 919518 32x32 info@mauglikingad.ee
0
Teie ostukorv on tühi
ostukorvis 0 summa 0.00 € Ava ostukorv Ostmine

Teil on õigus tasuta kaupa ümber vahetada või tagastada vastu 14-päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest.

  • Tagastamine ja vahetamine Maugli Kingad kontoris on tasuta
  • Esimene tagastamine ja vahetamine pakiautomaadiga on tasuta. Alates teisest vahetusest ja tagastusest tellimuse kohta tasub kõik postikulud klient.
  • Tagastamine ja vahetamine kulleriga on 7.50 € Tallinn, Viimsi
  • Toote tagastamisel postiautomaadiga Maugli Kingad OÜ kulul, on meil õigus tagastatavalt summalt kinni pidada ostuga seotud postikulud, kui tellimuse lõplik summa on vähem kui 65 euro.

Saatke vahetatav kaup meile tagasi (juhendi vastavalt saamisviisile leiate allpool). Seejärel saatke meile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Vahetatav kaup ei tohi olla:

  • kahjustatud
  • rikutud
  • kasutatud.

Vahetatav kaup peab olema originaalpakendis, koos originaaletikettidega ja kandmata.

Kuidas tagastada, sain paki Itella Smartpostist

Palun pakendage kaup korrektselt. Valige enda jaoks lähim või mugavaim pakiautomaat. Pakiautomaadis valige “Paki tagastamine”, seejärel sisestage paki kättesaamiskoodi (mille saite telefonile paki jõudmisel Itella Smartpost pakiautomaati) ning pakiautomaat avab õige kapiukse. Pange saadetis kappi, sulgege uks ning toiming on tehtud.

Kuidas tagastada, sain paki Omniva pakiautomaadist

Palun pakendage kaup korrektselt. Valige enda jaoks lähim või mugavaim pakiautomaat. Pakiautomaadis valige “Paki tagastamine”, seejärel kasutage paki tagastamiskoodi (mille saite telefonile paki jõudmisel Omniva pakiautomaati) ning pakiautomaat avab õige kapiukse. Pange saadetis kappi, sulgege uks ning toiming on tehtud.

 Enne vahetamist palun teatage mile, mida te soovite vahetada ja mille vastu → See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kui kaubal esineb defekt

Kui kaubal esineb puudus, tuleb sellest kohe teada anda meie klienditeenindusele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Puuduste puhul, mille eest vastutab Maugli Kingad.ee, on tarbijal õigus nõuda selle toote parandamist, kauba vahetamist sama puudusteta mudeli vastu. Kui kaupa ei ole võimalik ümber vahetada või parandada, on tarbijal õigus nõuda raha tagasi.

Pretensiooni esitamise aeg on 2 aastat. Pretensiooni alla ei kuulu tooted, mis on läbikantud või toodet on rikutud/kahjustatud.

Pretensiooni esitamisega kaasnevatele küsimustele saate infot Tarbijakaitseameti koduleheküljelt.

                         

Maugli kingad OÜ,
REG.NR. 14429994
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn, T1 Mall of Tallinn, FRODDO pood
E-mail: info@mauglikingad.ee
Tel: +372 59190139

cart

                             
© 2018 Your Company. All Rights Reserved.
  Рейтинг@Mail.ru      
   fb